اردوی آمادگی تیم‌ملی پاراتکواندو از نیمه مردادماه آغاز می‌شود

 با اعلام رييس انجمن پاراتكواندو، اردوی تیم‌ملی پاراتکواندو برای شرکت در رقابت های قهرمانی جهان از نیمه مردادماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، مسعود لشكري ريیس انجمن پاراتکواندو با اعلام این خبر به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: در این اردو از پاراتکوندوکارانی که در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور داشتند و برخی ملی‌پوشان حاضر در اردوی قبل دعوت خواهد شد.

مسعود لشکری با اشاره به ترکیب تیم‌ملی براي حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: این مسابقات در چهار کلاس برگزار می شود که تیم‌ملی كشورمان در دو کلاس شرکت خواهد کرد.

وی کسب مدال در رقابت های قهرمانی جهان را حائز اهمیت دانست و گفت: به هر پاراتکواندوکاری که در این مسابقات مقام قهرمانی را کسب کند 100 امتیاز تعلق می‌گیرد که برای افزایش رنکینگ ملی‌پوشان جهت کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک توکیو اهمیت دارد.

رئیس انجمن پاراتکواندو ادامه داد: خوشبختانه ملی پوشان در رقابت های قهرمانی آسیا رنکینگ شان را افزایش داده اند و رنکینگ یک تا شش را در اختیار دارند و اگر در این رقابت ها نیز صاحب مدال شوند رنکینگ شان تثبیت خواهد شد.

وی درباره اعزام تیم‌ملی به رقابت‌های قهرمانی اروپا اظهار داشت: این مسابقات در بلاروس برگزار می‌شود و از آنجایی که فاصله کوتاهی تا برگزاری مسابقات قهرمانی جهان داریم ترجیح می دهیم ملی پوشان تمریناتشان را در تهران انجام دهند و در این مسابقات حضور پیدا نکنند. می‌خواهیم عنوان سومی دوره گذشته پیکارهای قهرمانی جهان را تکرار کنیم و چه بسا آن را بهبود بخشیم.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا