هفته نخست لیگ نونهالان دختر برگزار شد

 رقابت‌هاي هفته نخست ليگ نونهالان دختر «جام شكوفه‌هاي تكواندو» روز پنجشنبه (22 تيرماه) در فدراسیون تكواندو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، دیدارهای هفته نخست گروه اول و دوم از هشتمين دوره ليگ نونهالان دختر «جام شكوفه‌هاي تكواندو» روز پنجشنبه (22 تيرماه) با حضور 295 تكواندوكار و در قالب 20 تيم به شيوه مرحله‌ای برگزار شد كه در پایان مرحله نخست 4 تیم از هر گروه به مرحله دوم صعود می کنند.

مرحله نخست این رقابت‌ها با حضور تیم‌های شهید نادری هیات تکواندو ابهر، هیات تکواندو شهرستان شازند، هیات تکواندو جنوب‌غرب، هیات تکواندو شهرستان کرج، باشگاه ورزشی تاتی، هیات تکواندو لنگرود، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان خوزستان الف، هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق، هیات تکواندو شمال‌غرب در گروه اول و فجر، هیات تکواندوی استان فارس، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن، هیات تکواندو زنجان، هیات تکواندو استان لرستان، هیات تکواندو گیلان، هیات تکواندو حوزه جنوب‌شرق، هیات تکواندو استان سمنان، شورای اسلامی شهر تنکابن و هيات تكواندو البرز در گروه دوم پيگيري مي‌شود.

نتایج کسب شده در هفته نخست به شرح ذیل است:

گروه اول:
تيم شهید نادری هیات تکواندو ابهر 10 – تيم هیات تکواندو شهرستان شازند صفر
تيم هیات تکواندو جنوب‌غرب 2 – تيم هیات تکواندو شهرستان کرج 8
تيم باشگاه ورزشی تاتی 7 – تيم هیات تکواندو لنگرود 3
تيم لوازم خانگی کن 8 – تيم هیات تکواندو استان خوزستان الف 2
تيم هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق 5 – تيم هیات تکواندو شمال‌غرب 5

بهترین‌های گروه اول///
بهترین داور: زهره طهماسبی زاده (فارس)
بهترین سرپرست: سارا اکبری (تیم شهید نادری هیات تکواندو ابهر)
بهترین مربی: سیده مهنوش مظلومی سادات (تیم باشگاه ورزشی تاتی)
فنی ترین ورزشکار: شکیبا جمشیدی (تیم هیات تکواندو حوزه شمال‌شرق)

گروه دوم:
تیم فجر 4 – تيم هیات تکواندوی استان فارس 6
تيم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن 9 – تيم هیات تکواندو زنجان یک
تيم هیات تکواندو استان لرستان 2 – تيم هیات تکواندو گیلان 8
تيم هیات تکواندو حوزه جنوب شرق 7 – تيم هیات تکواندو استان سمنان 3
تيم شورای اسلامی شهر تنکابن 7 – تيم هيات تكواندو البرز 3

بهترین‌های گروه دوم///
بهترین داور: زهره طهماسبی زاده (فارس)
بهترین سرپرست: سمیه شهریاری (تیم فجر)
بهترین مربی: شهناز جوانمرد (تيم هیات تکواندو حوزه جنوب شرق)
فنی ترین ورزشکار: مهشاد احوطی (تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا