حضور بيست تيم در ليگ خردسالان و نونهالان استان البرز

 مراسم قرعه کشی چهارمین دوره لیگ خردسالان و نونهالان دختر باشگاه‌های استان البرز«جام نگین البرز» در رده کمربند سبز و آبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسيون تكواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مراسم قرعه کشی چهارمین دوره لیگ خردسالان و نونهالان دختر باشگاه‌های استان البرز «جام نگین البرز» در رده کمربند سبز و آبی با حضور نوذری ريیس هیات تکواندو استان، افتخاری نایب ريیس هیات، مسئولین سازمان لیگ، سرپرستان تیم در خانه تکواندو استان برگزار شد.

در حاشیه برگزاری این مراسم محمد نوذری مسئول هیات تکواندو استان ضمن قدردانی از عملکرد سازمان لیگ استان در سال های اخیر گفت: خوشبختانه طی سه سال اخیر که مسابقات لیگ در این رده کمربند برگزار میگردد کمک شایانی به رشد تکواندو در سنین پایه کرده است.

وی همچنین از حضور مربیان جوان و خوش آتیه در این رده از لیگ ابراز خشنودی کرد و بیان داشت: قطعا حضور حداکثری این عزیزان در این مقطع آینده روشنی را برای تکواندو البرز رقم خواهد زد.

در پایان ريیس هیات تکواندو استان به جذب حاميان مالي از سوی تیم‌ها به منظور حضور در لیگ تاکید کرد.

شایان ذکر است؛ زهرا خوانساری و پگاه خراسانی به عنوان مسئول و دبیر لیگ خردسالان و نونهال مسئولیت برگزاری مسابقات را بر عهده دارند.

در رده‌سني خردسالان 13 تیم و در رده‌سني نونهالان 7 تیم با يكديگر رقابت خواهد كرد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا