رقابت‌هاي آزاد استان البرز برگزار شد

مسابقات آزاد تكواندوكاران استان البرز "یادواره شهید مدافع حرم سردار حاج شعبان نصیری" با حضور 231 هوگوپوش در خانه تكواندو استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات آزاد رده‌سني شکوفه‌ها، خردسالان، نونهالان پسر استان "یادواره شهید مدافع حرم سردار حاج شعبان نصیری" با حضور 321 تکواندو کار بر روی پنج شیاپ چانگ خانه تکواندو برگزار شد.

نتایج حاصل شده در اوزان 10گانه به شرح ذیل می‌باشد:

رده‌سني شکوفه‌ها///

وزن اول:
1- طاها خدایی
2- کیارش ابوطالب تهرانی
3- محمد یاسین باقری

وزن دوم:
1- امین سبلانی
2- امیر محمد محمودی
3- علی اکبر روشن و علی اصغر ذاکری

وزن سوم:
1- محمد پارسا مجنون
2- حسین علی نژاد
3- ماهان امیدی و علیرضا شریفی

وزن چهارم:
1- عرفان موسوی
2- آرمین سعیدی
3- حسین دلفانی و پارسا عطایی فر

وزن پنجم:
1- ماهان جنگجو
2- محمد سعید احمدی
3- امیر علی ابراهیمی و محمد متین باقری

وزن ششم:
1- ایلیا سبحانی
2- مهیار عباسی
3- امیر رمضان زاده و امیر علی نوروزی

وزن هفتم:
1- امیر عباس سلیمانی
2- متین برکم
3- ابوالفضل قمری و اشکان قهرمانی

وزن هشتم:
1- امیر حسین داداش پور
2- امیر ایوب عظیمی
3- محمد یاسین شیخ زاده و رضا مهدلو

وزن نهم:
1- رادین قاسم خانی
2- محمد هورام قربانی
3- پارسا لامعی

وزن دهم:
1- محمد جواد اسمعیلی
2- ایمان بزاقی
3- احسان محمدی و شهاب معصومی

رده‌سني نونهالان///

وزن اول:
1- حسین کریم آبادی
2- ابوالفضل حاجی نژاد
3- محد رنجبر و مانی دستوری

وزن دوم:
1- عباس ارمند ‍‍‍‍پور
2- محمد سینا سجادی منش
3- مبین درخانی و امیر حسین خانی

وزن سوم:
1- نامی کاظمی
2- امیر حسین سیکرو
3- حسین مرادی و امیر مهدی خانی

وزن چهارم:
1- حسین عاشوری
2- علی مرادی
3- سینا عباسی و محمد رضا سعیدی

وزن پنجم:
1- علیرضا شاه حسینی
2- حسین رفعت جو
3- پارسا ساقی و سپنتا قلایی

وزن ششم:
1- سهیل پولادی
2- متین یسربی
3- امیر رضا نعمتی و علی رضا ویس مرادی

وزن هفتم:
1- سجاد بای تمری
2- محمد مهدی کشاورز

وزن هشتم:
1- محسن خزایی
2- آرمان گنجوی

وزن نهم:
1- مهدی رفعتی
2- عرفان سرخانی
3- سینا عسگری

وزن دهم:
1- علی طاهرخانی
2- شایان رضاییان
3- مبین صفایی راد و محمد رضا رشیدی

رده‌سني خردسالان///

وزن اول:
1- علی بیات
2- محمد جواد محرمی
3- هانی اتحادی و حمیدرضا شیری

وزن دوم:
1- مهیار روشن فر
2- احسان شیرزاد
3- محمد طاها عطاردی و امیر محمد خزایی

وزن سوم:
1- ابوالفضل خطیب زاده
2- ارش نوروزی
3- اهورا عبدی و متین رنجبر

وزن چهارم:
1- محمدرضا علیزاده
2- امیرمهدی افشاری
3- امیر حسین شاهوازی و عرفان قهرمانلو

وزن پنجم:
1- علی احمدی
2- محمد پیر هادی
3- یاسین رقیبی و محمد حسن زاده

وزن ششم:
1- پیشوا سبحانی
2- امیر حسین یگانه
3- علی محمدی نژاد و آرین احمدی

وزن هفتم:
1- متین صدرنژاد
2- امیر علی قنبری
3- محمد رضا بختیاری و مهیار امیدی

وزن هشتم:
1- مهدی بیات
2- مهدی عظیمی
3- آریا زهره و امیر مولایی

وزن نهم:
1- رادمهر داوری راد
2- یاسین محمدی
3- اشکان دادروان و سپند بلندی

وزن دهم:
1- امیر حسین بیگلری
2- آراد آذری
3- متین ورزدار و مهدی اسلامی

جواد طولابی، عظیم عبدالوند و علیرضا کشمیری به عنوان داور نمونه این رقابت‌ها معرفی شدند.

مسئولیت برگزاری این مسابقات را سیدرضا مظلومی و داود صالحی بر عهده داشتند..

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا